Kurumsal

Cemil Uçar

Firma Sahibi

9 Mayıs 2004’ den bu yana, Gelişim sigorta binlerce müşteriye en iyi fiyat ve en iyi teminatlarla kaliteli sigortacılık hizmeti sunmayı sürdürüyor. Sigortacılık anlayışı olarak, Her tip satış kanalı kurgusunu kendi bünyesinde bulundurabilen, altyapısı güçlü bir acente olarak diğer acentelerden ayrılarak, müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunduğumuz için yüksek prim üretimlerine ulaşabilmekteyiz.Müşterilerimizin poliçe satın alma şekilleri tercihlerine saygı duymaktayız.

Müşterilerimize, sadece online ve telefon üzerinden karşılaştırmalı fiyat hizmeti sunmak yöntemiyle değil, aynı zamanda, daha güvenilir ve geleneksel satış kanalı yöntemi olan yüz yüze satış yöntemi ile hizmet vermek ve bu iki satış kanalı yöntemlerinden hangisini tercih edip etmeyeceğini müşterinin seçimine bırakmak sigortacılık anlayışımızdır. Müşterilerimiz, acenteliğimizi ziyaret edip konularında uzman sigorta teknik personellerimizle iletişime geçip güven duygusu ve gönül rahatlığıyla ihtiyacına yönelik poliçe satın alma serbestliğini yaşamanın mutluluğunu yaşamaktadırlar.

Bu amaçla bir yandan Online ve Telefon Üzerinden Sigorta Karşılaştırma ve Satışı Alanında hizmet satın almak isteyen müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için internet sitesi yatırımları yapmakta bir yandan da yüz yüze satış yöntemi ile poliçe satın almak isteyen müşterilerimize, merkez ofis ve şube ofisler açmak suretiyle destek olmak yönünde planlama ve uygulamaları tasarlamaktayız.

Müşterilerimiz bu sayede sanal alemden gerçek aleme geçme imkanına kavuşacak, Çağrı merkezlerinin onlara verdiği güvensizlik duygusunu kırarak ihtiyacına yönelik poliçe satın aldığından emin güven duygusu ile acenteliğimizle arasında duygusal bir bağ yakalayacaktır. Şirketimizin en büyük farklılığı sigorta sektöründe müşterilerine poliçe satın alma kanalı özgürlüğü imkanını sağlayarak, her iki satış kanalı çeşidini müşterilerinin tercihine bırakmasıdır.

Bu durum sadece geleneksel satış kanalı tercihine uyulmasını isteyerek yüz yüze satışı kabul eden ve bu şekli müşterilerine dayatan acente modeli ile , Sanal alemde müşterisinin onu pazarlamacı olarak gördüğü Online ve telefon üzerinden Çağrı merkezli satış yapan acente modelinden uzak her iki satış kanalını da hizmet olarak müşterilerine sunarak onların seçimine bırakmak ve bu meyanda çalışmalar yürütmek ana ilkelerimizdendir.

Türkiye’deki sigorta fiyatları karşılaştırması ve satışı yapan Gelişim sigorta Kaza sigortaları (kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası), Yangın sigortaları, Nakliyat sigortaları, Hırsızlık sigortaları, Mühendislik sigortaları, özel sağlık sigortaları, sorumluluk sigortaları ve konut sigortası branşlarında Mayıs 2004’den bu yana teklif sunuyor ve satış yapıyor. 2016 sonu itibariyle 1 milyon dan fazla karşılaştırma hizmeti sunan Gelişim sigorta, bu teklifleri sayısı 10.3 bini aşan müşterilere sunmuş bulunuyor.

Gelişim sigortadan poliçe satın aldığınızda;

Fiyat, güven ve hizmet alanında en çok tercih edilen sigorta şirketlerinden en iyi fiyatlara sahip sigorta ürünlerini karşılaştırabilir, aradığınız ürünü bulup güven duygusu içinde poliçenizi satın alabilirsiniz. Kısa süreli bir çalışma ile , zarara uğrayacağınız teklifler yerine size özel ve ihtiyacınıza yönelik, bütçenize uygun sigorta tekliflerine ulaşmanın keyif ve zevkini yaşayacaksınız. Sigorta ile ilgili teknik personellerimize telefon, sosyal medya hesaplarımız ve internetten, evden , ofisten vs . her yerden ulaşabilir gerek canlı olarak gerekse online olarak destek alabilirsiniz.

• Poliçenizi satın aldıktan sonra da sigorta uzmanlarımız sizlere hafta içi Pazar hariç her gün 9.30-17.30 saatleri arasında destek vermeye ve sorunlarınıza cevap vermeye devam edecektir.
• Poliçenizin yenilenme zamanı geldiğinde de en iyi fiyatı ve en doğru sigorta ürününü alacağınızdan emin olabilirsiniz. Gelişim sigorta ,size çağrı merkezi mantığıyla yaklaşmaz. Gelişim sigorta, ihtiyacınıza yönelik poliçeyi her zaman için en mükemmel fiyatla sunmayı kendisine ilke edinir. Sigorta işlerinizde tek dostunuz ve tercihiniz olmaya adayız. Birlikte çalışmak dileğiyle…